Ot takie sobie nagrywanie, przez starszego człowieka i siwego w dodatku.
Budowę rozpocząłem 18 kwietnia 2019 systemem gospodarczym.
Na imię mam Zdzisław, ale wszyscy do mnie mówią Dzidek, tak się przyjęło...
Nagrywam dla siebie, ale jeśli mój materiał będzie pomocny innym to tylko trzeba się cieszyć, mam nadzieję że inni wyciągną wnioski i może nie popełnia błędów przy budowie...Pozdrawiam.
30.07.2019 - Do domu przybyła nowa lokatorka Luna, prezent od syna, więc teraz jest nas troje, plus 2 koty i pies..
Shared 1 day ago
5.1K views
Shared 2 days ago
6.4K views
Shared 5 days ago
9.7K views
Shared 1 week ago
20K views
Shared 2 weeks ago
59K views
Shared 3 weeks ago
12K views
Shared 1 month ago
13K views
Shared 1 month ago
10K views
Shared 1 month ago
18K views
Shared 1 month ago
18K views
Shared 2 months ago
10K views
Shared 2 months ago
47K views
Shared 3 months ago
10K views
Shared 3 months ago
57K views
Shared 3 months ago
17K views
Shared 5 months ago
24K views
Shared 6 months ago
10K views
Shared 6 months ago
18K views
Shared 6 months ago
6.2K views
Shared 7 months ago
20K views
Shared 7 months ago
31K views