8:39
#KayZer Aşkının Büyük Sınavı: Demir Baybars - Uzak Şehir 21. Bölüm
Uzak Şehir
Shared 1 year ago
2.1M views
1:16
#kayzer: Bana öyle bakma, anlayacaklar... 💫 #UzakŞehir
Edaloji
Shared 10 months ago
256 views
3:27:31
2025'in En Sevilen #KayZer Sahneleri 🧑🏻🎄 - Uzak Şehir
Shared 9 months ago
233K views
1:54:18
2. Sezon #KayZer Tüm Sahneler - Uzak Şehir
Shared 11 months ago
221K views
24:03
#KayZer Aşkına Kurşun Yarası - Uzak Şehir
2.4M views
34:35
#KayZer Aşkına Umut Getiren Bebek Müjdesi - Uzak Şehir
438K views
1:28
#KAYZER | Zerrin & Kaya | Uzak Şehir {1x8} | İçimdeki Duman #np
Mrs.Shipper
22K views
7:53:49
Kaya ve Zerrin'in Tüm Aşk Sahneleri - Uzak Şehir
715K views
22:46
#KayZer İçin Samanlığın Seyran Olduğu Dakikalar - Uzak Şehir
Shared 6 months ago
323K views
9:01
#KayZer Aşkı BİTTİ! - Uzak Şehir 19. Bölüm
2.2M views
3:56
#KayZer Aşkında Hayaller Gerçek Oldu - Uzak Şehir 16. Bölüm
799K views
24:04
#KayZer Aşkına Sıkılan Kurşun - Uzak Şehir
Shared 1 month ago
162K views