Witajcie na kanale DanielixMK! Jestem Miłośnikiem Kolei oraz Komunikacji Miejskiej ze stolicy Podkarpacia.
Tematyką kanału jest Kolej. Na moim kanale znajdziecie filmy bardzo dobrej jakości. Pojawiają się filmy w głównej mierze z większych stacji kolejowych w Polsce. Filmuję przede wszystkim pociągi pasażerskie PKP Intercity. Staram się, aby filmy (głównie Shorts) pojawiały się systematycznie.
Zapraszam do oglądania!
DanielixMK
Jak długi jest pociąg IC Ursa?
1 day ago | [YT] | 18
View 0 replies
DanielixMK
EP09-013 z IC Przemyślanin relacji Przemyśl Główny - Ustka na stacji Rzeszów Główny. Ta dziewiątka miała ostatnią naprawę pod koniec listopada 2025r. w Remtraku. Kolejna sztuka - EP09-014 niedługo kończy służbę.
3 days ago | [YT] | 173
View 2 replies
DanielixMK
6193 568 z IC Cracovia relacji Praha Hlavní Nádraží - Przemyśl Główny odbywa postój na stacji Rzeszów Główny. Już w sobotę pojawi się składanka ze stacji Rzeszów Główny z udziałem tego Vectrona! :)
5 days ago | [YT] | 173
View 2 replies
DanielixMK
EU160-004 w okleinie "200 lat Politechniki Warszawskiej" z IC Szkuner relacji Przemyśl Główny - Ustka podczas postoju na stacji Rzeszów Główny. Lokomotywa ta otrzymała tą okleinę (01.10.2025r.) od razu po zdjęciu wcześniejszej okleiny: "O psie, który jeździł koleją 2".
1 week ago | [YT] | 168
View 3 replies
DanielixMK
SD85-001 + SD85-013 jako IC Kasztelan relacji Hrubieszów Miasto - Kraków Główny stoją na stacji Rzeszów Główny. Pociąg ten od grudnia jeździ objazdem przez Rzeszów, co jest spowodowane pracami torowymi. Od 3 września (podobnie jak IC Hetman) ma wrócić na trasę przez Mielec.
1 week ago | [YT] | 172
View 6 replies
DanielixMK
EU160-088 z IC Wyspiański relacji Przemyśl Główny - Wrocław Główny podczas postoju na stacji Rzeszów Główny.
1 week ago | [YT] | 175
View 4 replies
DanielixMK
EU160-004 z IC Wyczółkowski relacji Świnoujście/Leipzig Hbf - Przemyśl Główny stoi na stacji Rzeszów Główny. W najnowszym filmie ten pociąg połączył się z drugim pociągiem - IC Kossak i powstał 21-wagonowy skład z lokomotywą pomiędzy wagonami. Jeżeli ktoś jeszcze nie oglądał filmu to zapraszam do obejrzenia! :)
2 weeks ago | [YT] | 192
View 2 replies
DanielixMK
EU160-013 z IC Zefir relacji Ustka - Przemyśl Główny stoi na stacji Rzeszów Główny i oczekuje godziny odjazdu. Lokomotywa ta pojawiła się w ostatniej składance z Rzeszowa!
2 weeks ago | [YT] | 183
View 2 replies
DanielixMK
6193 060 z IC Wawel relacji Berlin Hbf - Przemyśl Główny stoi na stacji Rzeszów Główny. Lokomotywa ta pojawiła się w ostatniej obszernej składance pociągów z Rzeszowa!
2 weeks ago | [YT] | 155
View 2 replies
DanielixMK
X4E-639 z IC Galicja relacji Przemyśl Główny - Berlin Hbf stoi na stacji Rzeszów Główny i oczekuje godziny odjazdu. Lokomotywa ta pojawiła się w najnowszej 33-minutowej składance z Rzeszowa!
2 weeks ago | [YT] | 150
View 2 replies
Load more