Miłośnik wyrobów broniopodobnych struganych w Centrum Wszechświata i wielbiciel taniego, chińskiego szpeju. Bezsprzecznie niemerytoryczny, ale niewątpliwie przyprawiający o ból d. większość importerów i Mirasów działających w naszym lokalnym, strzeleckim grajdołku.
3B
Na kanał wleciał nieplanowany film, ale w ramach próby dotarcia do większej liczby osób, w porozumieniu z Prezesem klubu KS Amator (szerzej znanemu jako @braterstwoeu) udostępniam materiał, w którym przedstawia swoje zdanie na temat działania PZSS.
Link macie tutaj: https://youtu.be/PkJxq3DgFcA
#TrzyB #KSAmator #Braterstwoeu
4 hours ago | [YT] | 96
View 2 replies
3B
Najbardziej znane "casting couch" w polskim światku strzeleckim. 😆
Kawa - spoko. 🤌
Wybór Smithów - Ojezu. 🥰
Klimat - tak. 🫠
#TrzyB #AtenaGun
2 days ago (edited) | [YT] | 86
View 29 replies
3B
Długa czy krótka lufa? 🤔
Pytanie typu "kotwić czy nie kotwić?", ale bezsprzecznie królujące w tematach dotyczących wyboru pierwszego ałera. Sam, choć bezsprzecznie z racji: nawyków, specyficznej budowy i lat pracy na lufie 16", taką właśnie długość preferuję, to jednocześnie mam świadomość pewnych wad takiej konfiguracji. Z drugiej strony, każda próba odnalezienia się na karabinku z lufą 10,5", a nawet nieco dłuższych, zawsze kończyła się stwierdzeniem "no nie, tak to jednak nie". Owszem, dopóki robiłem jakieś proste drille bez problemów dało się to ogarnąć, ale wchodząc na zasłony krótka lufa mocno mnie ograniczała.
Tak, wim, brzmi dziwnie. 😆
A u Was jak? Boomerskie 20", oldschoolowe 16", bardziej współczesne 14,5" czy może najnowsze trendy idące w kierunku 10-12"? Oczywiście pozostaje jeszcze opcja "najlepiej mieć długiego i krótkiego", ale tak chyba niewielu strzelców działa, uznajmy więc, że szukamy najlepszego kompromisu. Jakie wady, a jakie zalety widzicie w każdym rozwiązaniu? I co ważne, dlaczego wybór padł właśnie na taką konfigurację?
Uprzedzając.☝️
Tak, tłumik daje radę na tyle, że bez przeszkód można działać bez ochronników na otwartej przestrzeni (lufa 16"). Tak, kropka wciąż działa. Tak, powiększalnik też działa, co w sumie jest dla mnie sporym zaskoczeniem. Za to temu laserku śrubka jedna wylatała, ale nadal wskaźnikuje i trzymie zero.
#TrzyB #StoneRange #CloseFire #BearCreekArsenal
4 days ago | [YT] | 215
View 45 replies
3B
Mamy to! 😆
Kolimator za nieco ponad 143 PLN (w promocji) wreszcie padł! Nie wiem ile miał nalotu, ale stał na m305 od jakiegoś czasu i służył dzielnie. I pewnie jeszcze chwilę by posłużył, ale na tegorocznym pikniku odszedł do kolimatorowego nieba. Ale odszedł w glorii i chwale, bo zero dzielnie trzymał do samego końca! 💪
Testu nie będzie, ale zaskoczył mnie bardzo, więc pewnie kupię kolejny, profilaktycznie dam Poxipol dookoła gniazda baterii i znowu postawię na m305, bo prezentuje się na nim zacnie. 🥰
A przy okazji pikniku, to strzelba od Sraki i kolimatorek, który na niej stoi, dostały niezły łomot. Kolimatorek działa, strzelba zero zacięć, chociaż szła wyłącznie amunicja 24. Mówiąc krótko, postaram się pogonić z materiałem, bo Sraka ma już dobrze 2500 nalotu, a kropka mniej więcej połowę tego, więc coś już powiedzieć można.
Nawet karton rzutek kupiłem, ale muszę znaleźć chętnego, który by nimi rzucał. 😂
#TrzyB #VictOptics
1 week ago | [YT] | 190
View 12 replies
3B
A kto nie był, niech żałuje. 😉
#TrzyB #StoneRange
1 week ago (edited) | [YT] | 108
View 5 replies
3B
Prototyp. 🤌
Ciekawe czy wybuchnie? 🤔😆
#TrzyB #CloseFire
1 week ago | [YT] | 102
View 49 replies
3B
Moi Drodzy!
Zbliża się kolejny rodzinny piknik strzelecki, który odbędzie się na strzelnicy Stone Range, na który już dzisiaj serdecznie zapraszam! 🥳
Startujemy z samego rana w sobotę 13.06 i zapewne kończymy w okolicach godziny 20:00. Tego dnia będą wszyscy wystawcy, więc jeżeli będziecie mieli ochotę coś obejrzeć lub z czegoś postrzelać, to najlepiej właśnie w sobotę. W niedzielę zaczynamy około 09:00 i kończymy nieco wcześniej, zapewne w okolicach 16:00. 🤫
Oczywiście jest to impreza mocno rodzinna, więc przybywajcie z dzieciakami, żonami, mężami, partnerami i partnerkami (czy, jak to się teraz mówi żeby nie pójść do więzienia, "osobami partnerskimi"). Będzie świetny grill, świetna grochówka i jak zawsze pajda ze smalcem i małosolnym. 🍗🍢🍲
Ja będę się gdzieś kręcić, więc zawsze z chęcią zbiję piątkę i pogadam. Czy będę w niedzielę nie wiem, bo ostatnio sporo obowiązków wleciało, ale w sobotę od rana, do ostatniego uczestnika. 💪
A gdyby ktoś jeszcze nie widział gdzie Stone Range się znajduje, to tutaj macie lokalizację: maps.app.goo.gl/p2ZcX8U7LnrXuy6t7?g_st=ac.
#TrzyB #StoneRange
2 weeks ago | [YT] | 118
View 6 replies
3B
Ruger Harrier. 🦅
Na kanał wleciał materiał o obecnie chyba najtańszym, tzw. markowym ałerze, który dostępny jest na półkach sklepowych. A sprawdzam jak strzela i czy ma podejście do innego Rugera, który jakiś czas temu był w moich rękach, czyli MPR-a. 🤔
Link do materiału tutaj: https://youtu.be/dfGUx94WFPQ.
A na grzbiecie Harriera kropka od CVLife, której test był miesiąc temu. Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji obejrzeć, to zachęcam, link tutaj: https://youtu.be/_L_zP_HsMkg.
#TrzyB #StoneRange #Ruger
2 weeks ago | [YT] | 162
View 5 replies
3B
Bersa M2XI. 🥰
Na poprzednim spotkaniu z widzami był ten sam egzemplarz, ale w wersji dla biedaków. Tutaj już z nowym szkieletem, takim pienknym, metalowym i fchuj ciężkim. Do tego kilka fancy dodatków, jak choćby ten subtelny, nierzucający się w oczy i robiący robotę lejek.
Subiektywnie - no ładnie się to wszystko klei. 🤌
Natomiast, znowu trochę postrzelała i znowu nie miała żadnych problemów, co - jak na 2011 - jest dość zaskakujące.Warto też dodać, że to demówka, która odwiedza różne targi i evenety strzeleckie, więc przebieg zapewne ma taki, albo i większy, jak Kendra Lust (później sobie sprawdzicie kto to).
Mówiąc krótko. ☝️
Może się więc okazać, że wreszcie na nasz rynek trafiło tanie 2011, które nie ma problemów z magami i które się nie tnie. Oczywiście tanie jak na 2011, bo generalnie 10k za tego typu sprzęt nawet na metalowym szkielecie, to... 🤯
Ale nadal uważam, że 2011, to abominacja, wymysł k. i szatana i należy to zniszczyć. 🤪
#TrzyB #StoneRange #Bersa
3 weeks ago | [YT] | 148
View 36 replies
3B
Tłumik dla ludu chyba znowu dostępny. Ale pewnie znowu niedługo. 😆
#TrzyB
3 weeks ago | [YT] | 122
View 55 replies
Load more