Zapraszam na kanał poświęcony całkowicie tematyce kolejowej ze szczególnym naciskiem na modelarstwo kolejowe. Na tym kanale znajdziesz wszystko po kolei o kolei, gdyż jest to moja pasja i pragnę się nią dzielić z innymi oraz nią 'zarażać'.
SM42 ze składem towarowym wjeżdża na teren stacji Bydgoszcz Główna podczas jazd testowych na nowej makiecie. Wkrótce na kanale kolejny raport z postępów prac nad nową makietą ;)
W tym tygodniu kanał przejmie całkowicie XXX Parada Parowozów w Wolsztynie. Tradycyjnie będą to dwa materiały - pierwszy przedstawiający całą paradę BEZ CIĘĆ i drugi - zawierający wyłącznie same przejazdy lokomotyw.
Materiały te pojawią się na przestrzeni najbliższych dni, jak tylko wyrobię się z montażem.
Choć na co dzień mój kanał na YouTube, profil na Facebooku i Instagramie, nasz serwer Discord i grupa na Facebooku są przestrzenią do wspólnego dzielenia się pasją do kolei, to dziś jest też okazja do dzielenia się dobrem. Inicjatywa pomocy powinna łączyć ponad wszelkimi podziałami w naszym kraju i dzięki temu, co robi @latwogang wraz z fundacją Cancer Fighters właśnie tak się dzieje!
Ponad 32 miliony złotych zebrane na tą chwilę dla dzieci, początkowo prosty pomysł na stream charytatywny przerodził się w jedną z największych akcji niosących pomoc w naszym kraju, która już dawno wykroczyła poza ramy Internetu.
Zbierając tak fantastyczną społeczność, która już niejednokrotnie pokazała, że potrafi kulturalnie wymieniać się poglądami, wzajemnie sobie pomagać i służyć poradami, nie mogłem nie udostępnić tego wydarzenia, żeby każdy mógł dorzucić swoją cegiełkę. Można to zrobić chociażby poprzez zeskanowanie poniższego kodu QR. Charytatywną transmisję można śledzić na kanale latwo, do której również zostawiam link.
Nasza grupa na FB liczy już 200 członków!
W imieniu swoim i całej administracji grupy serdecznie dziękuję wszystkim, którzy do nas dołączyli i dzielą się swoimi treściami. Jednocześnie zapraszam każdego, kto chciałby dołączyć do miejsca, w którym w kulturalny sposób dzielimy się swoją pasją: "Modelarstwo H0 - z pasji do kolei" www.facebook.com/groups/824729573786364/
"Czesio" odwiedził makietę Bydgoszczy głównej! Dzięki uprzejmości Sklep Modelarski MK Bydgoszcz będę miał możliwość przetestowania modelu EP05 od Roco. Prezentacja niebawem na kanale.
Dziękuję organizatorom za zaproszenie i umożliwienie jazd oraz swobody nagrywania materiałów na IV Wystawie Makiet w Czersku! Ponad 100-metrowy miniaturowy szlak, po którym mogły poruszać się moje modele było wyjątkowym widokiem. Dziękuję wszystkim uczestnikom za życzliwość i godziny inspirujących rozmów. Do zobaczenia za rok!
Pozdrawiam Panią, która podeszła z dwójką młodych miłośników kolei i poprosiła moją skromną osobę o autografy. Podpisy na dwóch zdjęciach jednego z moich ulubionych parowozów Ok1 złożone, wspólne zdjęcie zrobione. Bardzo sympatyczne i miłe uczucie. Takie chwile pokazują, że warto robić to, co robię...
Po raz pierwszy przyjdzie mi uczestniczyć w wystawie makiet kolejowych jako wystawca. Będę tam ze swoim składem, prowadzonym oczywiście moim "OczKiem" w głowie, czyli parowozem OKo1-12.
BoroKolej
Już jutro widzimy się w Brzozie!
1 day ago | [YT] | 1
View 0 replies
BoroKolej
W kolejnym filmie z budowy makiety kolejowej odkryjemy wszystkie tajemnice powstania tła makiety. Premiera w ten weekend.
3 weeks ago | [YT] | 12
View 0 replies
BoroKolej
SM42 ze składem towarowym wjeżdża na teren stacji Bydgoszcz Główna podczas jazd testowych na nowej makiecie.
Wkrótce na kanale kolejny raport z postępów prac nad nową makietą ;)
3 weeks ago | [YT] | 12
View 0 replies
BoroKolej
BR232 "Ludmiła" PIKO, czy ROCO - która według was jest tą lepszą?
1 month ago | [YT] | 14
View 0 replies
BoroKolej
W tym tygodniu kanał przejmie całkowicie XXX Parada Parowozów w Wolsztynie. Tradycyjnie będą to dwa materiały - pierwszy przedstawiający całą paradę BEZ CIĘĆ i drugi - zawierający wyłącznie same przejazdy lokomotyw.
Materiały te pojawią się na przestrzeni najbliższych dni, jak tylko wyrobię się z montażem.
1 month ago | [YT] | 33
View 0 replies
BoroKolej
Choć na co dzień mój kanał na YouTube, profil na Facebooku i Instagramie, nasz serwer Discord i grupa na Facebooku są przestrzenią do wspólnego dzielenia się pasją do kolei, to dziś jest też okazja do dzielenia się dobrem. Inicjatywa pomocy powinna łączyć ponad wszelkimi podziałami w naszym kraju i dzięki temu, co robi @latwogang wraz z fundacją Cancer Fighters właśnie tak się dzieje!
Ponad 32 miliony złotych zebrane na tą chwilę dla dzieci, początkowo prosty pomysł na stream charytatywny przerodził się w jedną z największych akcji niosących pomoc w naszym kraju, która już dawno wykroczyła poza ramy Internetu.
Zbierając tak fantastyczną społeczność, która już niejednokrotnie pokazała, że potrafi kulturalnie wymieniać się poglądami, wzajemnie sobie pomagać i służyć poradami, nie mogłem nie udostępnić tego wydarzenia, żeby każdy mógł dorzucić swoją cegiełkę. Można to zrobić chociażby poprzez zeskanowanie poniższego kodu QR. Charytatywną transmisję można śledzić na kanale latwo, do której również zostawiam link.
https://www.youtube.com/watch?v=UNAqq...
2 months ago | [YT] | 4
View 0 replies
BoroKolej
Nasza grupa na FB liczy już 200 członków!
W imieniu swoim i całej administracji grupy serdecznie dziękuję wszystkim, którzy do nas dołączyli i dzielą się swoimi treściami. Jednocześnie zapraszam każdego, kto chciałby dołączyć do miejsca, w którym w kulturalny sposób dzielimy się swoją pasją:
"Modelarstwo H0 - z pasji do kolei"
www.facebook.com/groups/824729573786364/
2 months ago | [YT] | 29
View 0 replies
BoroKolej
"Czesio" odwiedził makietę Bydgoszczy głównej! Dzięki uprzejmości Sklep Modelarski MK Bydgoszcz będę miał możliwość przetestowania modelu EP05 od Roco. Prezentacja niebawem na kanale.
2 months ago | [YT] | 28
View 0 replies
BoroKolej
Dziękuję organizatorom za zaproszenie i umożliwienie jazd oraz swobody nagrywania materiałów na IV Wystawie Makiet w Czersku! Ponad 100-metrowy miniaturowy szlak, po którym mogły poruszać się moje modele było wyjątkowym widokiem. Dziękuję wszystkim uczestnikom za życzliwość i godziny inspirujących rozmów. Do zobaczenia za rok!
Pozdrawiam Panią, która podeszła z dwójką młodych miłośników kolei i poprosiła moją skromną osobę o autografy. Podpisy na dwóch zdjęciach jednego z moich ulubionych parowozów Ok1 złożone, wspólne zdjęcie zrobione. Bardzo sympatyczne i miłe uczucie. Takie chwile pokazują, że warto robić to, co robię...
4 months ago | [YT] | 44
View 0 replies
BoroKolej
Po raz pierwszy przyjdzie mi uczestniczyć w wystawie makiet kolejowych jako wystawca. Będę tam ze swoim składem, prowadzonym oczywiście moim "OczKiem" w głowie, czyli parowozem OKo1-12.
Do zobaczenia w Czersku w najbliższy weekend!
4 months ago | [YT] | 15
View 1 reply
Load more